BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kokie dviračių aksesuarai būtini?

Tinkamai veikiančiam dviračiui yra reikalingi atitinkami aksesuarai. Pradėjusiems neseniai važinėti dviračiu, perkantiems naują transporto priemonę, aktualu žinoti, kas gali pagerinti jų pasivažinėjimo patirtį. Todėl svarbu išsiaiškinti, kokie dviračių aksesuarai yra svarbiausi.

Jei ketinate savo dviračiu daug keliauti, važiuoti į išvykas, turite pasirūpinti tinkamais krepšiais. Jie turi talpinti visą jūsų mantą, išsiruošus pakeliauti: ne tik drabužius, bet ir užkandžius, maistą. Jei ketinate važiuoti ilgam, tuomet pasirūpinkite, kad krepšiai būtų neperšlampami.

Nesvarbu, ar važinėjate sportuodami, ar į darbą, prie dviračio jums būtina gertuvė. Šių galite rasti įvairių formų ir spalvų, tad lengvai galėsite pritaikyti prie turimo dviračio spalvų. Nepamirškite, kad sportuojant vandens reikės išgerti dvigubai daugiau nei įprastai.

Kai kurie dviračių aksesuarai yra reikalingi jūsų saugumui. Vieni jų yra apšvietimo detalės. Prieš išvažiuodami dviračiu į gatves, tuo labiau, jei ketinate važinėtis sutemus, patikrinkite, ar dviračio priekyje yra baltai šviečianti lempa, gale raudona, o šonuose ant stipinų yra oranžiniai atšvaitai. Tik taip galėsite būti tikras, kad ne tik kiti dviratininkai, bet ir pėstieji, automobilių vairuotojai jus mato.

Jei priekyje eina pėstieji ir nemato jūsų balto žibinto, svarbu jiems vis tiek kaip nors pranešti apie jūsų buvimą. Tai galite padaryti tinkamai parinktu garso signalu. Prieš pirkdami garso signalą, patikrinkite, ar jis neišgąsdins praeivių: juk nenorite, kad jie nuo garso šokteltų ir nukristų. Garso signalas turėtų ramiai pranešti priekyje einantiems asmenims, kad artinasi dviratis ir jiems vertėtų pasitraukti į šalį.

Tik pradėjote važinėti dviračiu? Tuomet jums bus sunku nuolat dairytis ir stebėti, ar niekas neartėja iš nugaros. Norint tam pagelbėti, ant jūsų vairo turėtų būti pritaisyti veidrodėliai. Stebėdami veidrodėlius, galėsite matyti, kas vyksta už nugaros, o nesisukiodami galėsite lengviau išlaikyti dviratį tiesų.

Dviračių aksesuarai - tai priemonė ne tik pagražinti jūsų transporto priemonę, bet ir užtikrinti jūsų patogumą. Kai kurie aksesuarai gali padėti jums jaustis saugesniems, o kiti, kad jus visi pastebėtų. Prieš išvažiuodami dviračiu į gatves, pasirūpinkite, kad jis turėtų reikiamus aksesuarus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą