BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip priversti save sportuoti žiemą?

Kadangi pavasaris jau tikrai greitai ateis, o su juo ne už kalnų ir vasara, dažnas susimąsto, kad galbūt jau metas pradėti sportuoti. Juk norint pasiekti rezultatų, reikia dirbti bent kelis mėnesius, kol kūno formos tampa panašios į siekiamas. Tačiau kol visi su keliais megztiniais, slepiančiais formas, kaip save prisiversti?

Dažniausia priežastis, kodėl atsisakoma sportuoti yra to sukuriamas nepatogumas: reikia turėti specialią aprangą, eiti į lauką treniruočių pastato link, tada važiuoti namo. Tačiau viskas būtų daug paprasčiau, jei pasirinktumėme sportuoti be šių nepatogumų: namuose. Tai galima padaryti turint dviračių treniruoklį. Su tokiu dviračiu jūs liekate namuose, nereikia kišti nosies į šaltį ir nereikia specialios aprangos, nes galite sportuoti su kad ir pačiomis nemadingiausiomis treninginėmis kelnėmis.

Norint pasiekti rezultatų vis tiek yra reikalinga tam tikra disciplina. Laikantis nustatyto režimo, o ne sportuojant bet kada, užsigeidus galima palengvinti norimų formų siekimą ir greičiau numesti nereikalingą svorį, užauginti raumenis. Tačiau asmenims, kuriems rutina ir darbotvarkės kelia siaubą, toks pasakymas skamba paprasčiausiai nelogiškai.

Tokiu atveju turint dviratį treniruoklį siūloma daryti šitaip: jei jums nepatinka rutina, tiesiog nustatykite sau, kad stengsitės kasdien pavažiuoti šiuo dviračiu tam tikrą laiką. Tai gali būti kad ir 11 minučių, svarbu, kad šiuo metu liktumėte aktyvūs. Žinoma, vieną ar kelias dienas galite leisti sau pailsėti - svarbu kad po jų vėl užliptumėte ant dviračio ir toliau pamintumėte.

Kaip prisiversti užlipti ant dviračio? Neslėpsiu, man taip pat buvo sunku tai pradėti daryti, nes važiuojant dviračiu lauke, bent turi gražius vaizdus. Aš nusprendžiau, kad išnaudosiu šį laiką klausydama audio įrašų, pasakojančių apie pasaulio naujienas ar įdomybes. Kiti mano draugai naudojasi treniruokliu žiūrėdami serialus. Po maždaug mėnesio tai tampa įpročiu ir net nebereikia priversti savęs lipti ant dviračio - net nesusimąstydamas pats tai padarysite.

Svarbiausia, pradėjus sportuoti žiemą yra per daug savęs nekankinti: nespauskite savęs, nekaltinkite už praleistas dienas. Lengvai išlaikant aktyvumą nejučia visos formos taps tokiomis, kokių pageidaujate.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą