BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jūsų naujas pagalbininkas - sulankstomas dviratis

Gyvenantiems nedideliuose butuose pravartu pasirinkti tokius dviračius, kurie neužima daug vietos. Jūsų nauja transporto priemone puikiai gali tapti sulankstomas dviratis. Jį galėsite sulenkti ir pasiimti į autobusą, pasidėti darbe po stalu: tai puiki kompatiška priemonė, norintiems sportuoti.

Kodėl asmenys renkasi šiuos dviračius?

Dviratis, nors yra nuostabi transporto priemonė, dažnai nėra labai tinkamas asmenims, gyvenantiems mažose erdvėse, arba miestuose, kuriuose dviračių takai nėra itin dažni. Norint dviratį priartinti prie daugiau vartotojų, buvo sukurti sulankstomi dviračiai, kuriuos galima lengvai pasiimti į autobusą, įsimesti į bagažinę. Tokius dviračius renkasi ir tie, kuriems tenka dažnai keliauti.

Kokie sulankstomų dviračių privalumai?

Pats didžiausias sulankstomų dviračių privalumas yra jų kompaktiškumas. Kai kurie dviračiai išsiardo iki kelių lengvai sudedamų detalių: puikus variantas tiems, kurie skraido lėktuvu ir nori įsimesti savo mėgstamą transporto priemonę, užuot nuomojus dviratį. Sulankstomas dviratis taip pat nereikalauja daug priežiūros, jam nereikia pirkti daug aksesuarų ar dažnai atnaujinti dalis. Svarbiausia, kad padangos būtų tinkamai pripūstos ir jūs jau pasiruošęs važiuoti. Dar vienas privalumas - nereikia rūpintis dėl dviračio spynų: paprasčiausiai sulenkite ir pasiimkite į darbą ar parduotuvę. Tai ne tik sutaupys jums išlaidų, kurias skirtumėte automobilio išlaikymui, dviratis taip pat padės sportuoti ir daugiau pakvėpuoti grynu oru.

Kokie būna sulankstomi dviračiai?

Priklausomai nuo poreikių, sulankstomi dviračiai gali būti gaminami kelių tipų. Pagal tai skirsis padangų dydis, kaip pagamintas rėmas. Norintiems itin kompaktiško dviračio, skirti gana maži, visiškai išardomi sulankstomi dviračiai, telpantys į lagaminą. Paprasčiausias variantas - lenkiami per pusę. Pastarieji turės didesnes padangas, gana lengvą rėmą. Lenkimas gali būti horizontalus ar vertikalus. Nors vertikalus lenkimas yra pravartesnis, nes sutaupo daugiau vietos, pasaulyje labiau paplitę horizontaliai lenkiami dviračiai.

Sulankstomas dviratis - geriausia priemonė norintiems į darbą važiuoti ne automobiliu. Jei iki darbo tolokai, galite dalį kelio nuvažiuoti automobiliu, o toliau kelionę tęsti sulankstomu dviračiu. Atvykę į darbą, savo dviratį galėsite sulenkti ir palikti po stalu, kur jis niekam netrukdys.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą