BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dviratis mažame bute

Ne visi nusipirkę dviratį pagalvoja apie tai, kad reikės jį deramai laikyti. Atrodo bet koks kampelis, talpinantis jį yra visiškai tinkamas. Tačiau dažnai tai yra netiesa. Dviratis turi būti laikomas jam nustatytoje ir paskirtoje vietoje. Tokią vietą ypatingai sunku surasti, jei gyvenate labai mažame bute.

Visų pirma, geriau laikyti dviratį namuose nei lauke. Namuose yra palaikoma tinkama temperatūra, leidžianti nesusidaryti rūdims, dviračiui nekenkia lauke esantis šaltis ar drėgmė. Geriausia yra laikyti jį uždengtą, kad jis nepririnktų dulkių. Jei atrodo, kad visai vietos ant grindų nėra, nepamirškite, kad yra sienos, lubos, kurias galima išnaudoti.

Antra, jums dažniausiai reikės specialių laikiklių, kurie nekenktų dviračio ratams. Rekomenduojama, kad dviratis būtų pakeltas nuo žemės, kad jo ratai nesiremtų. Tai padeda išlaikyti optimalų padangos slėgį kuo ilgiau. Vienas iš galimų laikiklių yra pritaisant jį prie sienos: ant jo dviratis kabinamas ant rėmo. Šaltuoju metų sezonu tai gali tapti ir įdomia interjero detale, pabrėžiančia jūsų sportiškumą. Panašus būdas yra pritaisyti laikiklius prie lubų, kur dviratė transporto priemonė kabėtų aukštyn kojomis. Jei namuose turite komodą, tuomet galite dviračio laikiklius pritaisyti ant jos.

Jei neturite, kur pakabinti ar padėti dviračio, rekomenduojama įsigyti sulankstomą dviratį. Tai yra kompaktiškas sprendimas ypatingai tinkantis tiems, kurie gyvena vieno kambario bute. Toks dviratis gali susilenkti į dvi ar tris dalis ir tuomet lengvai jį galėsite palikti po stalu arba įdėti į jam skirtą lentyną spintoje. Jei nepatinka visiškai lankstyti dviračio, galite įsigyti tokį, kuriam nusilenkia pedalai arba pasisuka vairas 90 laipsnių. Taip sumažėja visas dviračio užimamas plotas, todėl jį lengviau sutalpinti į mažas vietas.

Jei ketinate dviratį laikyti namuose, tai reiškia, kad jis visuomet turės būti švarus. Juk pakabinus nešvarų dviratį, nuo jo varvės purvas, jis gali sutepti sienas. Todėl pravartu prieškambaryje turėti ir paskirtą vietą, kur jis galės nuplautas išdžiūti.

Turint nedidelį butą, gali būti pakankamai sudėtinga surasti tinkamą vietą, kur reikėtų laikyti savo dviratį. Tačiau pasitelkus kūrybingus sprendimus, tai nėra taip sudėtinga.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą