BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dviračių parduotuvė – fizinė ar virtuali?

Vis populiarėjant techniniams sprendimams, nenuostabu, kad dažnas nusprendžia daugumą prekių pasirinkti būtent internetu, o ne užsukti į parduotuvę. Kiekvienam pirkiniui aktualu, kurią platformą reikėtų rinktis. O kaip su mylimomis dviratėmis transporto priemonėmis: ar turėtumėte eiti į fizinę dviračių parduotuvę, ar rinktis juos internetu?

Perkantiems parduotuvėje

Tai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie perka dviratį pirmą kartą. Tokiu atveju atėjus į parduotuvę, galėsite visko išklausinėti pardavėjo, jis galės suteikti jums rekomendacijas pagal važiavimo įpročius. Pardavėjas dažniausiai užduos jums kelis klausimus, tokius kaip: ar ketinate dviračiu važinėti ilgus nuotolius? Ar ketinate dviračiu važinėti dažnai? Ar ketinate dažniau važiuoti mieste, ar bekele? Ar ruošiatės tapti profesionaliu dviratininku, ar norite važiuoti savo malonumui?

Pagal atsakymus bus parinktas geriausiai poreikius atitinkantis dviratis. Pavyzdžiui, jei ketinate dažnai važinėti bekele, tuomet didelė tikimybė, kad jums pasiūlys kalnų dviratį, kuris turės storesnes ir ištvermingesnes padangas. Jums bus pasiūlyti keli variantai, kuriuos galėsite pamatuoti: kuris geriau tinka prie jūsų ūgio, sudėjimo, galėsite kelias minutes pasivažinėti.

Perkantiems internetu

Jei perkate ne pirmą kartą, galite pasinaudoti elektronine dviračių parduotuve. Tokiu atveju, jau turite žinoti savo pagrindinius poreikius (kam naudosite dviratį), savo išmatavimus, svorį. Kai kuriose dviračių parduotuvėse bus pridėtas aprašas, parodantis, kokio sudėjimo žmonėms geriausiai tinka nurodytas dviratis. Jei tokio nėra, tiesiog išmatuokite savo buvusį dviratį.

Elektroninės dviračių parduotuvės patogios tuo, kad dažnai prekės turi mažesnes kainas nei fizinės parduotuvės. Tačiau tuomet jums reikia visiškai pasitikėti tuo pardavėju, kad prekė bus pristatyta laiku. Taip pat, jei perkate internetu, patikrinkite parduotuvę, ar joje yra galimas prekės grąžinimas. Jei netiks dviratis, galėsite per nustatytą laiką grąžinti ir nusipirkti kitą. Kitu atveju tiesiog turėsite netinkamą dviratį (žinoma, jį visada galima perparduoti).

Renkantis dviračių parduotuvę, nuo jūsų patyrimo priklauso, ar norėsite pirkti elektroninėje ar fizinėje. Pastarojoje geriausia pirkti savo pirmą dviratį, kad galėtumėte patikrinti, ar yra tinkamas dydis. Internetinėje geriau pirkti antrą dviratį, kai jau turėsite visus matmenis, žinosite, kokio tiksliai dviračio jums reikia.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą