BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

BMX dviračiai – puiki dovana

Ieškote, ką galima būtų padovanoti paaugliams Kalėdų ar gimtadienio proga? Jau kiek paaugusiems jaunuoliams svarbu išlieti susikaupusią energiją. Kokia galėtų būti dovana, leidžianti geriau paskirstyti savo jėgas? Tai BMX dviračiai.

Šie dviračiai yra sukurti tam, kad būtų lengva važiuoti, šoktelti įvairiomis kelio sąlygomis. Pačių BMX dviračių yra skirtingų rūšių, tad prieš pirkdami, turite išsirinkti, kuris jums tiks geriausiai. Klasikinis BMX yra naudojamas lenktyniaujant bekele (tinka ir ilgoms distancijoms), laisvo stiliaus dviračiai naudojami riedlenčių parkuose, o šokinėjantys BMX geriausiai tinka norintiems aukščiau šoktelti.

BMX dviračiai labai lengvai atskiriami nuo kitų, nes jie yra gana nedideli, šokliomis padangomis. Dviratis išsiskiria tuo, kad turi tik galinius stabdžius: tai leidžia dviratininkams darant triukus apsukti priekinį ratą. Važiuojant dviračiu daugiausia stovima ant pedalų arba specialių atramų pėdai pastatyti, todėl sėdynė dažnai yra nereikalinga, kai kuriuose dviračiuose ji iš viso nuimama.

BMX dviračiams svarbu lengvumas ir tvirtumas, kad nesulūžtų po kelių šokimų į viršų. Dažniausiai rėmui pasirenkamas chromo ir molibdeno junginys, kuris yra itin lengvas. Tiems dviračiams, kuriems labiau reikalingas ištvermingumas, naudojamas plienas, kuris yra daug tvirtesnis. Jei nežinote, kurį dviratį rinktis, patartina imti tą, kuris turi daugiau chromo ir molibdeno junginio (jei tai leidžia jūsų biudžetas). Priklausomai nuo panaudotos medžiagos ir formos, BMX dviratis gali sverti nuo 7 iki 11 kg.

Renkantis šio tipo dviračius, atkreipkite dėmesį ir į kainą. Paprastai jie kainuoja nuo 200 iki 400 eurų. Tokia palyginti nedidelė kaina yra išlaikoma todėl, kad dviračiai yra gana paprasti, neturi daug dalių. Kadangi BMX dviračiai yra gana pavojingas sportas, nepamirškite savo jaunajam dviratininkui nupirkti ir šalmo, kelių, riešų apsaugų. Nors kiek laiko vaikas gali spyriotis, kad būtent tokia apsauga trukdo jam pasimėgauti važiavimu, tai būtina siekiant užtikrinti saugumą.

Taigi tinkamai parinktas BMX dviratis gali būti puiki dovana paaugliui, kuris nori išlieti susikaupusią savo energiją. Tiesiog parinkite jūsų vaikui tinkamiausią tipą, pažiūrėkite, kad dalys būtų iš chromo ir molibdeno junginio.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą